ANUL 17_18, SEMESTRUL 2
Obs. 1 - Sală mareObs. 1 - Sală mare    (corpul:Obs.)     LOGIN (doar pentru cadrele didactice)

deschide pagina pentru imprimare
cum se imprima orarul

ORELuniMarţiMiercuriJoiVineriSâmbătă
0800-0900DEFP,sem,Grosu B.,
grupa1(FSE,PIPP an 3)

DEFP,sem,Grosu B.,
grupa2(FSE,PIPP an 3)
......
0900-1000.PCA,sem,Agrigoroaei Ș.,
grupa1(FSE,CD an 2)
4.04.2018
....
1000-1100CP,curs,Colomeischi A.,
PIPP an 3(FSE)
PT,curs,Colomeischi A.,
PIPP an 2(FSE)
.CP,sem,Vîslă A.,
grupa3(FSE,PIPP an 3)
16.03.2018
..
1100-1200...
1200-1300PSIHP,curs,Colomeischi A.,
PIPP an 3(FSE)
TMC,curs,Jeder D.,
PIPP an 1(FSE)
CP,sem,Vîslă A.,
grupa3(FSE,PIPP an 3)
14.03.2018
CP,sem,Vîslă A.,
grupa1(FSE,PIPP an 3)
15.03.2018

EAV,sem,Hrisca O.,
grupa3(FSE,PIPP an 3)
PRIMELE 7 SAPTAMANI
...
1300-1400...
1400-1500.EAV,sem,Hrisca O.,
grupa2(FSE,PIPP an 3)
PRIMELE 7 SAPTAMANI
MCP,curs,Rusu P.,
PIPP an 3(FSE)

-
Peda,sem,Bujorean E.,
3411(FIESC,ME an 1)...
facultativ DPPD
DEFP,sem,Grosu B.,
grupa3(FSE,PIPP an 3)

DEFP,sem,Grosu B.,
grupa1(FSE,PIPP an 3)...
..
1500-1600...
1600-1700CP,curs,Colomeischi A.,
PIPP an 3(FSE)
PRIMELE 4 SAPTAMANI

MCP,curs,Rusu P.,
PIPP an 3(FSE)
SĂPTĂMÂNILE 5-10
-
LR,curs,Ignătescu O.,
PIPP an 1(FSE)
DDOS,curs,Jeder D.,
PIPP an 3(FSE)
7 SĂPTĂMÂNI
EAV,curs,Hrisca O.,
PIPP an 3(FSE)
EEF,curs,Jeder D.,
MIE an 2(FSE)
..
1700-1800..
1800-1900PSIHP,curs,Colomeischi A.,
PIPP an 3(FSE)
PRIMELE 4 SAPTAMANI

-
PCA,curs,Agrigoroaei Ș.,
MIE an 2(FSE)...
3.04.2018
.CP,sem,Vîslă A.,
grupa2(FSE,PIPP an 3)
15.03.2018
EEF,sem,Jeder D.,
grupa1(FSE,CD an 2)

EEF,sem,Jeder D.,
grupa1(FSE,MIE an 2)
..
1900-2000...
2000-2100.......
2100-2200.......

Activităţi desfăşurate modular:

SaptamanaZiuaIntervalDisciplinaTipCadru didacticAlte informatiiOrar
1 Sâmbătă(3.Mar)0800 - 1400Didactica matematicii în învățământul primarsemlect dr. ing. Cramariuc GabrielPIPP anul 2
1 Sâmbătă(3.Mar)1400 - 2000Educatie plastica si didactica educatiei plastice semlect dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP anul 2
2 Sâmbătă(10.Mar)0800 - 1200Educatie plastica si didactica educatiei plastice semlect dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP anul 2
2 Sâmbătă(10.Mar)1200 - 1600Didactica limbii și literaturii române - învățământ primarsemlect dr. Ignătescu OtiliaPIPP anul 2
3 Sâmbătă(17.Mar)1000 - 1400Didactica matematicii în învățământul primarsemlect dr. ing. Cramariuc GabrielPIPP anul 2
3 Sâmbătă(17.Mar)1400 - 1800Didactica limbii și literaturii române - învățământ primarsemlect dr. Ignătescu OtiliaPIPP anul 2
4 Sâmbătă(24.Mar)1400 - 2000Educatie plastica si didactica educatiei plastice semlect dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP anul 2
5 Sâmbătă(31.Mar)1400 - 2000Istoria si didactica predării istorieisemlect dr. Ignătescu SorinPIPP anul 2
7 Sâmbătă(21.Apr)0800 - 1600Istoria si didactica predării istorieisemlect dr. Ignătescu SorinPIPP anul 2
9 Sâmbătă(5.May)0800 - 1400Educatie plastica si didactica educatiei plastice semlect dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP anul 2
10 Vineri(11.May)0800 - 1400Psihopedagogia joculuisem Bujor LilianaPIPP-Conv. anul 2
10 Sâmbătă(12.May)0800 - 1400Educatie plastica si didactica educatiei plastice semlect dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP anul 2
10 Sâmbătă(12.May)1400 - 1800Didactica matematicii în învățământul primarsemlect dr. ing. Cramariuc GabrielPIPP anul 2
11 Sâmbătă(19.May)0900 - 1500Psihopedagogia joculuisem Bujor LilianaPIPP anul 2
12 Sâmbătă(26.May)0800 - 1400Didactica limbii și literaturii române - învățământ primarsemlect dr. Ignătescu OtiliaPIPP anul 2
13 Sâmbătă(2.Jun)0800 - 1600Fundamentele psihopedagogiei specialesemas. dr. Marici MariusPIPP anul 2
seminar
laborator
curs
proiect