Amf. Emanuel Diaconescu    (corpul:B)     LOGIN (doar pentru cadrele didactice)

deschide pagina pentru imprimare
cum se imprima orarul

ORELuniMarţiMiercuriJoiVineriSâmbătă
0800-0900AM,curs,MARCHITAN M.,
MECATR an 1(FIMMM)...
.PEd,curs,Bujor L.,
AP an 1(FDSA)...
Facultativ
TM,curs,COBZARU P.,
MECATR an 2(FIMMM)...
Ch,curs,BULAI P.,
MECATR an 1(FIMMM)...
..
0900-1000...
1000-1100Contab,curs,Boghean F.,
IEDM an 2(FIMMM)...
AGAD,curs,MARCHITAN M.,
MECATR an 1(FIMMM)...
OM I,curs,MUSCĂ I.,
TCM an 3(FIMMM)...
Mecs,curs,ALACI S.,
MECATR an 2(FIMMM)...
...
1100-1200...
1200-1300Bioch,curs,Avramiuc M.,
IPA an 2(FIA)...

Ch anorg,curs,Vasilache V.,
IPA an 1(FIA)...
Ch anorg,curs,Vasilache V.,
IPA an 1(FIA)...
FPED,curs,Jeder D.,
PIPP an 1(FSE)
IA,curs,PÎRGHIE C.,
MECATR an 1(FIMMM)...
DrFam,sem,Florea N.,
grupa2(FDSA,Drept an 2)

DrFam,sem,Florea N.,
grupa1(FDSA,Drept an 2)
..
1300-1400..
1400-1500El ing mec,curs,Mironeasa S.,
IPA an 2(FIA)...
Saptamanal

-
Info ap,curs,Stroe S.,
IPA an 1(FIA)...

Ch analit,curs,Leahu A.,
IPA an 1(FIA)...
MS,curs,MARCHITAN M.,
MECATR an 2(FIMMM)...
Lb fr,sem,Vereş-Cătău D.,
grupa1(FDSA,AP an 2)
DrFam,sem,Florea N.,
grupa3(FDSA,Drept an 2)

ECP,sem,Rusu P.,
grupa2(FSE,MIE an 1)
12, 19.01.2018
..
1500-1600..
1600-1700TCD,curs,POTORAC A.,
MECATR an 2(FIMMM)...
MCSU,sem,Rusu P.,
grupa1(FSE,MIE an 2)
31.10.2017, 7.11.2017
ExpAccRut,curs,Frunză G.,
ETEEM an 2(FIMMM)
SED,curs,Domunco F.,
PIPP an 2(FSE)
PRIMELE 8 SĂPTĂMÂNI
TGSD,sem,Florea N.,
grupa2(FDSA,PL an 1)

TGSD,sem,Florea N.,
grupa1(FDSA,PL an 1)
..
1700-1800..
1800-1900Dr Adm I,sem,Popescu D.,
grupa3(FDSA,Drept an 1)

-
ExpAccRut,pr,Frunză G.,
grupa1(FIMMM,ETEEM an 2)

-
CIP,sem,Schipor M.,
grupa2(FSE,MIE an 1)
...
1900-2000...
2000-2100.......
2100-2200.......

Activităţi desfăşurate modular:

SaptamanaZiuaIntervalDisciplinaTipCadru didacticAlte informatiiOrar
1 Marţi(3.Oct)1600 - 1800Franceza pentru relatii internationalecurslect dr. Vereş-Cătău DanielaPrimele 7 saptamâniDE anul 2
1 Marţi(3.Oct)1800 - 2000Franceza pentru relatii internationalesemlect dr. Vereş-Cătău DanielaPrimele 7 saptamâniDE anul 2
1 Sâmbătă(7.Oct)0800 - 1000Standarde Europene în medicină legalăcurslect dr. Balan LacramioaraPrimele 7 săptm.DE anul 1
1 Sâmbătă(7.Oct)1000 - 1200Standarde Europene în medicină legalăsemlect dr. Balan LacramioaraPrimele 7 săptm.DE anul 1
2 Sâmbătă(14.Oct)1400 - 1600Didactica educatiei tehnologicesemlect dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP anul 3
2 Sâmbătă(14.Oct)1600 - 1800Educație plastică asistată de calculatorsemlect dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP anul 3
3 Sâmbătă(21.Oct)1200 - 1800Didactica domeniului Ştiinţe (învăţământ preşcolar)semlect dr. ing. Cramariuc GabrielPIPP anul 2
4 Sâmbătă(28.Oct)1200 - 1800Teoria si metodologia evaluariisemconf. dr. Clipa OtiliaPIPP anul 2
6 Sâmbătă(11.Nov)0800 - 1400Educație plastică asistată de calculatorsemlect dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP anul 3
6 Sâmbătă(11.Nov)1400 - 2000Metodologia cercetarii educationalesemas. dr. Duca Diana SînzianaPIPP anul 3
7 Sâmbătă(18.Nov)1200 - 1400Limba englezasemlect dr. Moroșan Nicoleta-LoredanaPIPP-Conv. anul 1
7 Sâmbătă(18.Nov)1400 - 2000Literatura pentru copiisemlect dr. Ignătescu OtiliaPIPP anul 3
8 Marţi(21.Nov)1600 - 1800Statistica socială în dreptcursprof. dr. Hapenciuc ValentinUltimele 7 saptamâniDE anul 2
8 Marţi(21.Nov)1800 - 2000Statistica socială în dreptsemprof. dr. Hapenciuc ValentinUltimele 7 saptamâniDE anul 2
8 Sâmbătă(25.Nov)0800 - 1500Management educationalsemlect dr. Domunco FlorinPIPP anul 3
8 Sâmbătă(25.Nov)1500 - 1900Metodologia cercetarii educationalesemas. dr. Duca Diana SînzianaPIPP anul 3
9 Sâmbătă(2.Dec)0800 - 1400Metodologia cercetarii educationalesemas. dr. Duca Diana SînzianaPIPP anul 3
10 Sâmbătă(9.Dec)0800 - 1000Sociologia educațieicurslect dr. Domunco FlorinPIPP anul 2
10 Sâmbătă(9.Dec)1000 - 1200Literatura pentru copiisemlect dr. Ignătescu OtiliaPIPP anul 3
10 Sâmbătă(9.Dec)1200 - 1600Fundamentele pedagogieisemconf. dr. Jeder DanaPIPP-Conv. anul 1
10 Sâmbătă(9.Dec)1600 - 2000Fundamentele pedagogieisemconf. dr. Jeder DanaPIPP-Conv. anul 1
10 Duminică(10.Dec)0800 - 1400Fundamentele pedagogieisemconf. dr. Jeder DanaPIPP-Conv. anul 1
11 Sâmbătă(16.Dec)0800 - 1200Didactica domeniului Ştiinţe (învăţământ preşcolar)semlect dr. ing. Cramariuc GabrielPIPP anul 2
12 Sâmbătă(23.Dec)0800 - 1400Didactica domeniului Ştiinţe (învăţământ preşcolar)semlect dr. ing. Cramariuc GabrielPIPP anul 2
13 Sâmbătă(13.Jan)0800 - 1000Educație plastică asistată de calculatorsemlect dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP anul 3
13 Sâmbătă(13.Jan)1000 - 1200Literatura pentru copiisemlect dr. Ignătescu OtiliaPIPP anul 3
14 Vineri(19.Jan)1800 - 2000Limba englezasemlect dr. Moroșan Nicoleta-LoredanaPIPP-Conv. anul 1
14 Vineri(19.Jan)1800 - 2000Limba englezasemlect dr. Moroșan Nicoleta-LoredanaPIPP-Conv. anul 1
14 Sâmbătă(20.Jan)0800 - 1200Didactica educatiei tehnologicesemlect dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP anul 3
14 Sâmbătă(20.Jan)1200 - 2000Educație interculturalăsemconf. dr. Schipor Maria-DoinaPIPP anul 3
seminar
laborator
curs
proiect