ANUL 17_18, SEMESTRUL 2
FIM B310FIM B310    (corpul:B)     LOGIN (doar pentru cadrele didactice)

deschide pagina pentru imprimare
cum se imprima orarul

ORELuniMarţiMiercuriJoiVineriSâmbătă
0800-0900DTI,curs,CERLINCĂ D.,
TCM an 1(FIMMM)...
AV,curs,BEŞLIU-BĂNCESCU I.,
IEDM an 3(FIMMM)...
.Fiz,curs,Jarcau M.,
IPA an 1(FIA)...
sala B310 din saptamana 11
TPAP,curs,Rusu M.,
IPA an 4(FIA)
sapt 1-10
Cursuri FSEAP-ID .
0900-1000..
1000-1100Bere,curs,Codina G.,
IPA an 3(FIA)
TPA1,curs,AMARANDEI D.,
TCM an 3(FIMMM)
SIM,curs,DULUCHEANU C.,
TCM an 1(FIMMM)
-
TG,curs,Ropciuc S.,
CEPA an 3(FIA)
saptamanal
TPAP,curs,Rusu M.,
IPA an 4(FIA)
sapt 1-4

-
.
1100-1200.
1200-1300.Mecan,sem,IRIMESCU L.,
4212(FIMMM,TCM an 1)
Mecan,sem,IRIMESCU L.,
4211(FIMMM,TCM an 1)
-
TAM,curs,DULUCHEANU C.,
TCM an 3(FIMMM)
..
1300-1400...
1400-1500VMU,curs,ALACI S.,
TCM an 3(FIMMM)
Legislatie,curs,Hoffman D.,
IPA an 4(FIA)...
sapt 1-4

SAC,sem,Constantinescu G.,
grupa 1(FIA,CEPA an 4)
sapt 5
PSGSA,sem,Gontariu I.,
grupa 1(FIA,CEPA an 1)

PSGSA,sem,Gontariu I.,
grupa 1(FIA,IPA an 1)
CFC,curs,Damian C.,
IPA an 2(FIA)...
Met. studii imp,sem,Apostol L.,
grupa 2(FIA,PCM an 4)
sapt 1-7

AADF,sem,Prisacaru A.,
grupa 2(FIA,PCM an 4)
sapt 8-10
.
1500-1600.
1600-1700.Legislatie,sem,Hoffman D.,
grupa 2(FIA,CEPA an 4)
sapt 1-7
Lb.engl.,sem,Rosu A.,
grupa 1(FIA,PCM an 2)

-
Micro.,curs,Lobiuc A.,
IPA an 2(FIA)...
Met. studii imp,sem,Apostol L.,
grupa 1(FIA,PCM an 4)
sapt 1-7
..
1700-1800...
1800-1900lect dr. fiz. PÎRGHIE C.
Recuperare curs Fizica an 1
.Legislatie,sem,Hoffman D.,
grupa 1(FIA,IPA an 4)
sapt 2-8
-
Ambalaje,curs,Buculei A.,
IPA an 4(FIA)...
S9, S10
...
1900-2000....
2000-2100.......
2100-2200.......

Activităţi desfăşurate modular:

SaptamanaZiuaIntervalDisciplinaTipCadru didacticAlte informatiiOrar
1 Sâmbătă(3.Mar)0800 - 1600Psihopedagogia copiilor cu dificultati de invatarecursconf. dr. Schipor Maria-DoinaPIPP-Conv. anul 2
1 Sâmbătă(3.Mar)0800 - 1600Psihopedagogia copiilor cu dificultati de invatarecursconf. dr. Schipor Maria-DoinaPIPP-Conv. anul 2
2 Sâmbătă(10.Mar)0800 - 1200Educatie psihomotrica/Educatie fizica si metodicacursconf. dr. Grosu BogdanPIPP-Conv. anul 2
2 Sâmbătă(10.Mar)0800 - 1200Educatie psihomotrica/Educatie fizica si metodicacursconf. dr. Grosu BogdanPIPP-Conv. anul 2
2 Sâmbătă(10.Mar)1200 - 2000Educatie si arte vizualecurslect dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP-Conv. anul 2
2 Sâmbătă(10.Mar)1200 - 2000Educatie si arte vizualecurslect dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP-Conv. anul 2
3 Sâmbătă(17.Mar)0800 - 1400Educatie psihomotrica/Educatie fizica si metodicacursconf. dr. Grosu BogdanPIPP-Conv. anul 2
3 Sâmbătă(17.Mar)0800 - 1400Educatie psihomotrica/Educatie fizica si metodicacursconf. dr. Grosu BogdanPIPP-Conv. anul 2
3 Sâmbătă(17.Mar)1400 - 2000Educatie si arte vizualecurslect dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP-Conv. anul 2
3 Sâmbătă(17.Mar)1400 - 2000Educatie si arte vizualecurslect dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP-Conv. anul 2
4 Sâmbătă(24.Mar)0800 - 1400Educatie si arte vizualesemlect dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP-Conv. anul 2
5 Sâmbătă(31.Mar)0800 - 1400Istoria si didactica predării istorieicurslect dr. Ignătescu SorinPIPP-Conv. anul 2
5 Sâmbătă(31.Mar)0800 - 1400Istoria si didactica predării istorieicurslect dr. Ignătescu SorinPIPP-Conv. anul 2
5 Sâmbătă(31.Mar)1400 - 2000Psihopedagogia copiilor cu dificultati de invataresemas. dr. Duca Diana SînzianaPIPP-Conv. anul 2
7 Sâmbătă(21.Apr)0900 - 1200Analiza economico - financiară 2semconf. dr. Birsan MihaelaCIG anul 3
7 Sâmbătă(21.Apr)1200 - 1500Managementul producţieisemlect dr. Hurjui MarcelaCIG anul 3
seminar
laborator
curs
proiect